Oro filtrai

Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos                  Automobilių pramonė                  Švarios patalpos                   Dujų turbinos

Better Air Is Our Business ®

Šis šūkis yra AAF kompanijos korporatyvinės filosofijos dalis. Šiai dienai AAF kompanija yra viena iš pasaulinių lyderių oro filtrų ir oro valymo sistemų gamyboje. Šiuo metu filtrai, parduodami su prekės ženklais AmericanAirFilter® ir AAF® visame pasaulyje žinomi dėl geriausio kainos ir kokybės santykio.
 
Turint omenyje, kad AAF kompanijos produktai taikomi įvairiose srityse, jie suskirstyti į žemiau pateiktas kategorijas.
  • Švarios patalpos
AAF kompanijos HEPA ir ULPA filtrai švarioms patalpoms atitinka pačius šiurkščiausius švaros reikalavimus mikroelektronikos, elektronikos ir farmacijos pramonėse. Ši produkcija taip pat naudojama ligoninėse, maisto gaminimo ir gėrimų pilstymo pramonėse. HEPA ir ULPA filtrai yra pagrindinė sio skyriaus dalis.
  • Dujų turbinos
Šiame skyriuje pateiktas platus komponentų pasirinkimas dujų turbinoms ir aukšto našumo kompresoriams. Tai filtrai, triukšmo slopintuvai, akustinės sistemos.
  • Vėdinimo ir kondicionavimo sistemos (HVAC)
Čia pateikti visi oro filtrai, naudojami oro šiltinimo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemose (HVAC) įvairioms patalpoms, pastatams bei statiniams.
  • Automobilių pramonė
Šiame skyriuje pateikti filtrai, specialiai sukurti naudoti automobilių gamintojų ir autoservisų dažymo bei džiovinimo kamerose.